"Професійні клінінгові технології"

+38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82

Догляд за підлогою

Наша компанія здійснює якісний та професійний догляд за всіма типами підлогових покриттів.

     Тверда підлога є невід’ємною частиною будь-якого інтер’єру, вони прикрашають вигляд квартири, будинку. Відповідно підтримання та догляд за ними необхідно проводити належним чином, якщо ви хочете зберегти їх гарний зовнішній вигляд та чудові властивості довше.

     Клінінгова компанія «Професійні клінінгові технології» здійснює якісний та професійний догляд за всіма типами покриття для підлоги. Ця послуга призначена для надання нашим клієнтам високоефективного, рентабельного чищення підлогових покриттів у всіх типах приміщень. Все ж погодьтеся, почистити підлогу дешевше, ніж поміняти покриття для підлоги?

     Вартість хімічного чищення покриттів для підлоги від 25,00 грн. за м. кв. (вартість визначається залежно від типу покриття для підлоги, рівня забруднення та загальної кількості площі підлог які необхідно очистити);
При виконанні даних видів робіт співробітники обережні та надають професійну увагу чистці. Так як покриття для підлоги бувають дорогі, головне при виконанні послуг прибирання не нашкодити. Для цього на кожен вид підлоги використовується відповідний хімічний засіб. Також всі співробітники навчені технологіям догляду за покриттям для підлоги.

Чищення підлогових покриттів та догляд за ними насправді вимагає багато навичок та знань:

  • підлога зі сланцю та каменю, використання неправильних хімічних засобів може призвести до помутніння покриття для підлоги;
  • мармурові підлоги та мозаїка на підлозі дуже вимогливі, і потрібно бути дуже обережним; при застосуванні кислотних засобів можна зруйнувати верхній шар мармуру;
  • підлога з натурального дерева, неправильне використання хімічних засобів і порушення технології чищення підлоги, може призвести до появи білих плям.

Замість того щоб ризикувати такими дорогими особливостями підлог, як мармур, граніт, паркет, декоративна плитка при необхідності почистити звертайтесь до «Професійних клінінгових технологій» ми гарантуємо якісний догляд за Вашими покриттями для підлоги.

Для складання замовлення на надання послуги «догляд за підлговими покриттями» звертайтесь у м. Києві за тел.:
(098) 201-82-82, (093) 191-82-82.
Будемо раді співпрацювати з Вами!

Чому варто звернутися
до нашої клінінгової компанії?

ГНУЧКІСТЬ

Скориставшись разовими послугами, ви отримуєте пластикову картку зі знижками, що в майбутньому дозволить суттєво заощаджувати на клінінгових послугах.

ЯКІСТЬ

Професійно навчений персонал, австрійська хімія та потужна техніка дозволить досягти максимальних результатів при прибиранні приміщень.

ЗРУЧНІСТЬ

Складання заявки по телефонах або e-mail, 100% явка на об'єкт в обумовлений час, ввічливий та кваліфікований персонал.

ДОСТУПНІ ЦІНИ

У нашій компанії найдоступніші ціни та висока якість на клінінгові послуги у Києві

ОПЛАТА ПО ФАКТУ

Готівкова та безготівкова форма оплати за клінінгові послуги по факту виконання робіт.

ПІДТРИМКА 24/7

Наша компанія надає підтримку нашим клієнтам онлайн або за телефоном менеджером 24/7

Виникли питання, чи потрібна консультація?
Замовте дзвінок, і ми надамо детальну інформацію!

Адреса

  • м. Київ, провулок Р. Лужевського, 14, корпус 4, офіс 8.
  • +38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82
  • info@klining-uborka.kiev.ua
Професійні клінінгові технології

Режим роботи

ПН – ПТ 8.00 – 21.00
СБ – НД 9.00 – 19.00