"Професійні клінінгові технології"

+38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82

Прибирання після ремонту

Клінінгова компанія «Професійні клінінгові технології» пропонує своїм клієнтам прибирання житлових та комерційних приміщень після будівельних робіт.

Закінчується будівництво, і всі замисляться про чистий і затишний будинок, без забруднень та пилу. Але як би старанно будівельні бригади не працювали, як би не прибирали по собі – не вдається уникнути проблему після будівельного пилу та бруду.

Ми готові вирішити цю проблему. Наша компанія пропонує після будівельне прибирання за розумними цінами, і з бездоганною якістю співробітники впораються навіть із найскладнішими забрудненнями.

Наші співробітники професіонали з видалення пилу, сміття та бруду після будівельних робіт. Вони будуть працювати швидко, акуратно та якісно, ​​щоб зробити ваше приміщення чистим та затишним, наскільки це можливо.

Під час прибирання Вам не обов’язково залишатися зі співробітниками, дихати після-будівельним пилом. На кожному об’єкті є старший менеджер, який проконтролює якість виконання робіт. У цей час Ви можете займатися своїми невідкладними справами, а коли ви повернетеся, ми впевнені, що ви будете приємно вражені результатом роботи нашої компанії.

Ми працюємо за заздалегідь узгодженим графіком. Клінінгова компанія «Професійні клінінгові технології» має багаторічний досвід роботи при збиранні приміщень після ремонту. Наші співробітники навчені технологіям прибирання, проінструктовані про хімічні засоби. Ми ніколи не «зрізаємо кути» і зобов’язуємось прибрати кожен закуток, у тому числі за, під та навколо меблів та фурнітури.

Для складання замовлення на прибирання приміщення після ремонту, звертайтесь до м. Києва за тел.:
(098) 201-82-82, (093) 191-82-82.
Будемо раді співпрацювати з Вами!

Чому варто звернутися
до нашої клінінгової компанії?

ГНУЧКІСТЬ

Скориставшись разовими послугами, ви отримуєте пластикову картку зі знижками, що в майбутньому дозволить суттєво заощаджувати на клінінгових послугах.

ЯКІСТЬ

Професійно навчений персонал, австрійська хімія та потужна техніка дозволить досягти максимальних результатів при прибиранні приміщень.

ЗРУЧНІСТЬ

Складання заявки по телефонах або e-mail, 100% явка на об'єкт в обумовлений час, ввічливий та кваліфікований персонал.

ДОСТУПНІ ЦІНИ

У нашій компанії найдоступніші ціни та висока якість на клінінгові послуги у Києві

ОПЛАТА ПО ФАКТУ

Готівкова та безготівкова форма оплати за клінінгові послуги по факту виконання робіт.

ПІДТРИМКА 24/7

Наша компанія надає підтримку нашим клієнтам онлайн або за телефоном менеджером 24/7

Виникли питання, чи потрібна консультація?
Замовте дзвінок, і ми надамо детальну інформацію!

Адреса

  • м. Київ, провулок Р. Лужевського, 14, корпус 4, офіс 8.
  • +38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82
  • info@klining-uborka.kiev.ua
Професійні клінінгові технології

Режим роботи

ПН – ПТ 8.00 – 21.00
СБ – НД 9.00 – 19.00