"Професійні клінінгові технології"

+38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82

Чищення лінолеуму

Чищення лінолеуму

Одним із найпопулярніших покриттів офісних приміщень, адмін.будівель, магазинів і т.д. вважається лінолеум. Даний вид покриття для підлоги недорогий, практичний і має естетичний вигляд. Але оскільки об’єкти комерційної нерухомості мають високу прохідність людей, періодичне чищення лінолеуму дуже важливий процес для продовження.
рядок експлуатації покриття та підтримання привабливого вигляду.

Клінінгова компанія «Професійні клінінгові технології» завжди готова допомогти вам зберігати і підтримувати покриття для підлоги в первозданному вигляді, пропонуючи Вам професійне чищення лінолеуму і нанесення захисних покриттів в кілька шарів. В результаті, ваша підлога багато років зберігатиме первозданний вигляд, а його генеральне чищення буде потрібно набагато рідше.

Для очищення ми використовуємо професійну клінінгову техніку: роторні машини, пиловодососи та моп-систем з віджимом для мопів. Також застосовуються якісні хімічні засоби, призначені безпосередньо для ефективного чищення подібних підлогових покриттів.

Технологія чищення лінолеуму:

  • пилососіння лінолеуму з усуненням локальних забруднень;
  • рівномірний розподіл хімічних засобів і подальше чищення покриття роторною машиною (апарат з щіткою, що обертається, швидкість обертання і густота щетин дозволяють видалити будь-які забруднення в подряпинах);
  • бруд та хімічні засоби видаляється з підлоги за допомогою пиловодососу;
  • з використанням моп-системи, віджиму для мопів та чистої води з лінолеуму усуваються залишки хімічних засобів та забираються розлучення;
  • остаточним етапом догляду за лінолеумом за бажанням замовника може бути «розкриття підлогового покриття захисною мастикою».

Звертайтеся до клінінгової компанії «Професійні клінінгові технології», наші фахівці якісно та професійно проведуть чистку лінолеуму.

Наші переваги:

Найкраще обладнання

Професійна хімія

Навчений персонал

Гарантія якості

Обслуговування 24/7

Прийнятні ціни

Виникли питання щодо послуги?
Замовте дзвінок, і ми надамо детальну інформацію!


Адреса

  • м. Київ, провулок Р. Лужевського, 14, корпус 4, офіс 8.
  • +38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82
  • info@klining-uborka.kiev.ua
Професійні клінінгові технології

Режим роботи

ПН – ПТ 8.00 – 21.00
СБ – НД 9.00 – 19.00