"Професійні клінінгові технології"

+38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82

Еко прибирання

еко прибирання екологічно чистими

Еко прибирання

Прибирання приміщень екологічно чистими хімічними засобами.

Еко-прибирання визначається як програма очищення, розроблена для збереження здоров’я мешканців будівель, турботу про персонал та довкілля. Це одне з основних завдань при виборі засобів для чищення, а також визначення процедури очищення.

Програма еко-прибирання будується навколо продуктів, обладнання і процедур, які вибираються з конкретним наміром мінімізації токсичності у навколишньому середовищі та зведення до мінімуму споживання природних ресурсів, зрештою, залишаючи найменший екологічний слід під час прибирання приміщень.

Побутові засоби для чищення та проблеми зі здоров'ям.

Було виявлено, що деякі засоби, що широко використовуються у побуті, мають серйозні побічні ефекти для здоров’я людей і тварин. У середньому людина проводить близько 90% від усього дня у приміщенні, де забруднення повітря з різних джерел, таких як оббивка та килимове покриття може бути до 100 разів більшим, ніж зовнішнє повітря. Проблеми зі здоров’ям, викликані впливом небезпечних миючих засобів можуть змінюватись від роздратування очей, до появи кашлю, болю в грудях, блювоти, судоми та проносу. 11,6% всіх хворих на астму людей, хворіють від засобів для чищення. Крім того, є люди, які страждають від синдрому множинної хімічної чутливості (низький рівень експозиції хімічних речовин, таких як миючі засоби, змушують їх почуватися хворими).

Засоби для чищення і навколишнє середовище.

Неякісні засоби для чищення також можуть завдавати шкоди навколишньому середовищу. Є більш ніж 70 000 хімічних речовин, що використовуються сьогодні, і менше 2% були ретельно протестовані щодо їхнього впливу на людину, навколишню флору та фауну. Засоби для чищення сприяють появі летких органічних сполук, які можуть викликати захворювання дихальних шляхів, таких як астма, сприяють утворенню смогу, пригнічують зростання рослин.

Хімічні речовини у миючих засобах сприяють токсичності відходів, куди вони утилізуються. Хімічні речовини, такі як алкупфенол, етоксилати повільно розкладаються і призводять до розладів ендокринної системи риб, птахів та ссавців. Інші хімічні речовини викликають цвітіння води, яке у свою чергу вбиває водну флору та фауну.

Клінінгова компанія «Професійні клінінгові технології» пропонує послуги з прибирання приміщень екологічно чистими засобами марки Hagleitner серії UNA. Дані хімічні засоби не викликають роздратування, не містять фосфатів, безпечні навіть для новонароджених, людей, тварин, навколишнього середовища.

Ми проводимо еко-прибирання при наданні послуг:

 • прибирання квартир;
 • прибирання будинків;
 • прибирання офісів;
 • прибирання приміщень;
 • хімчистка м'яких меблів;
 • прибирання готелів;
 • прибирання фітнес клубів;
 • прибирання торгових центрів.

Вартість даної послуги: прайсова ціна на генеральне прибирання приміщень + 30% вартості.

Еко-прибирання — це не тільки екологічно чиста продукція, це і використання сучасних методів очищення. Деякі з найбільш успішних методів включають використання тканини з мікроволокна і фільтри для пилососів високої фільтрації (HEPA). Мікроволокнові тканини виготовлені із спеціального матеріалу, який не потребує хімічних засобів для очищення. Їх можна мити та використовувати багаторазово. Аналіз життєвого циклу мікроволокнової тканини виявив, що вони є чудовою альтернативою паперовим рушникам, які використовуються лише один раз.

Нера-фільтр в пилососах може бути використаний для чищення килимів, хімчистки меблів, прибирання приміщень після ремонту. Він сприяє збереженню якості повітря у приміщенні на оптимальному рівні.

У разі потреби прибирання приміщень з використанням екологічно чистих хімічних засобів звертайтесь у м. Києві за телефонами: (044)383-77-30, (098)201-82-82, (093)191-82-82.

Наші переваги:

Найкраще обладнання

Професійна хімія

Навчений персонал

Гарантія якості

Обслуговування 24/7​

Прийнятні ціни

Виникли питання щодо послуги?
Замовте дзвінок, і ми надамо детальну інформацію!


Адреса

 • м. Київ, провулок Р. Лужевського, 14, корпус 4, офіс 8.
 • +38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82
 • info@klining-uborka.kiev.ua
Професійні клінінгові технології

Режим роботи

ПН – ПТ 8.00 – 21.00
СБ – НД 9.00 – 19.00