"Професійні клінінгові технології"

+38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82

Хімчистка м’яких меблів

хімчистка меблів

Хімчистка м’яких меблів

Заміна предметів м’яких меблів досить дороге задоволення, так що не дивно, що багато людей прагнуть продовжити термін експлуатації якомога довше, як це можливо?
 
Ви можете продовжити термін життя вашого дивана та стільців, скориставшись нашими професійними послугами. Ми пропонуємо найширший спектр хімчистки, усунення плям, усунення локальних забруднень та різноманітних запахів з ваших меблів. Дані види робіт проводять досвідчені співробітники з використанням необхідних технологій та професійного обладнання.

Як це працює?

  • Перед тим, як чистити ваші дивани, стільці та табурети, ми виконуємо процедуру пилососіння м'яких меблів та килимових покриттів.
  • Далі, ми використовуємо плямо-вивідники, які видаляють навіть найзастаріліші плями.
  • Наступний крок, нанесення хімічних засобів, які відкривають волокна тканини, що дозволяє хімічним засобам вільно проникати через покриття і дістатися до всіх частинок бруду, які засіли глибоко у ваших м'яких меблях.
  • Останнім кроком у нашій хімчистці, є остаточне промивання прісною водою, та усунення вологи, а також хімічних речовин та частинок бруду вакуумним способом.

Як тільки ваші меблі будуть очищені нашою командою, ви побачите помітну різницю у зовнішності, а те, що було глибоко всередині, ви зможете спостерігати під час виконання робіт.

При хімчистці ми використовуємо тільки якісні хімічні засоби, що пройшли сертифікацію МОЗ України, та є не алергенними та безпечними для Вас та навколишнього середовища.

Вартість хімчистки м'яких меблів

Ціна залежатиме від розміру та кількості предметів меблів, які мають бути очищені, а також від рівня забруднення. Наші ціни дуже конкурентоспроможні, і клінери нашої компанії зроблять свою роботу на вищому рівні. Співробітники повністю підготовлені, пройшли теоритичні та практичні курси з догляду за м’якими меблями. Можете бути впевнені, що ваші меблі не будуть пошкоджені в процесі виконання робіт. Якщо ви хочете, щоб ваша тканина оббивки меблів залишалася бездоганною, ми можемо допомогти.

Наші переваги:

Найкраще обладнання

Професійна хімія

Навчений персонал

Гарантія якості

Обслуговування 24/7​

Прийнятні ціни

Виникли питання щодо послуги?
Замовте дзвінок, і ми надамо детальну інформацію!


Адреса

  • м. Київ, провулок Р. Лужевського, 14, корпус 4, офіс 8.
  • +38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82
  • info@klining-uborka.kiev.ua
Професійні клінінгові технології

Режим роботи

ПН – ПТ 8.00 – 21.00
СБ – НД 9.00 – 19.00