"Професійні клінінгові технології"

+38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82

Нанесення захисних покриттів

Нанесення захисних покриттів

Захисне покриття для підлоги від наших спеціалістів, на промислових підприємствах, офісних приміщеннях, це найкраще рішення для продовження терміну експлуатації підлогових покриттів та придбання ними привабливого зовнішнього вигляду, після довгих років експлуатації.

Будь то бетон, дерево, мармур, граніт, лінолеум просто звичайна плитка – «Професійні клінінгові технології» забезпечить захист для будь-якої поверхні.

Після нанесення мастики на поверхні, клієнт побачить суттєву різницю в зовнішньому вигляді покриття.
У великих офісах, виробничих підприємствах, лікарнях та інших установах, у яких велика прохідність людей, нанесення захисту на підлогу – неминуче. За роки експлуатації покриття піддається дії вологи, в зимовий період – дії солі, механічним пошкодженням.

 

Це спричиняє знос і появи мікротріщин. Мастика на підлоговому покритті утворює як би захисну плівку, яка перешкоджає попаданню вологи на покриття, і перешкоджає появі подряпин від підборів або інших механічних факторів.

Вартість цих видів робіт від 100 грн. за м. кв. в залежності від кількості нанесення шарів мастики.

У цю вартість входить: очищення залишкових захисних покриттів, ґрунтовка, нанесення захисного покриття.

Дані види робіт вимагають особливих навичок та професіоналізму, неправильне нанесення захисних покриттів може призвести до відшарування шарів мастик, нерівномірного висихання, прояву нерівностей при висиханні мастики.

Співробітники клінінгової компанії «Професійні клінінгові технології» навчені технологіям роботи із захисними покриттями і не раз демонстрували свої навички на практиці при виконанні клінінгових робіт.

Усі поверхні повинні бути абсолютно сухі та знежирені перед початком робіт. Дуже важливо витримати час висихання шару, це приблизно 4 – 6 годин, залежно від погодних умов.

Дані види робіт можуть виконуватись співробітниками нашої компанії в нічний час, прийшовши на ранок до Вашого офісу, ви побачите чисту, сяючу підлогу, що не може не порадувати.
Ми гарантуємо якісне виконання всіх видів наших робіт.

При виконанні послуги – нанесення захисних покриттів надається гарантія на 1 рік.

Наші переваги:

Найкраще обладнання

Професійна хімія

Навчений персонал

Гарантія якості

Обслуговування 24/7​

Прийнятні ціни

Виникли питання щодо послуги?
Замовте дзвінок, і ми надамо детальну інформацію!


Адреса

  • м. Київ, провулок Р. Лужевського, 14, корпус 4, офіс 8.
  • +38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82
  • info@klining-uborka.kiev.ua
Професійні клінінгові технології

Режим роботи

ПН – ПТ 8.00 – 21.00
СБ – НД 9.00 – 19.00