"Професійні клінінгові технології"

+38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82

Прибирання квартир після ремонту

прибирання після ремонту

Прибирання квартир після ремонту

Клінінгова компанія «Професійні клінінгові технології» пропонує послугу-якісне прибирання після будівельників у вашій квартирі, у всіх районах Києва та всієї області.

Закінчився ремонт, будівельники збираються їхати, ви починаєте замислюватися про відновлення вашої квартири в нормальний стан, після ремонтно-
будівельних робіт, без неминучого пилу та сміття, що будівельники залишають позаду — як би ретельно вони не працювали.

Колектив нашої клінінгової компанії розробив дуже успішну формулу для вирішення проблем із пилом після будівельного прибирання квартир. Ми раді надати ці послуги для наших клієнтів за розумними цінами.

Ми знаходимося в топ-рейтингу клінінгових команд з очищення після ремонту, пилу, сміття та бруду після будівельних робіт. Наші фахівці будуть працювати швидко, щоб зробити вашу квартиру чистою та свіжою, наскільки це можливо.

 

Вам не обов’язково залишатись під час виконання робіт, наші менеджери проконтролюють якість виконання прибирання кожного працівника. Коли ви повернетеся, ми впевнені, що ви задоволені результатом нашої роботи.

Ми працюємо за заздалегідь узгодженим планом, при виконанні послуг дотримуємось усіх технологій прибирання. Ми маємо багаторічний досвід надання клінінгових послуг. При прибиранні після ремонту ми ніколи не зрізаємо кути і зобов’язуємося досягти кожен закуток.

Не дозволяйте пилу, який утворюється після будівельних робіт, зупинити вас насолоджуватися вашою новою вдосконаленою квартирою.

Ми можемо допомогти Вам! Звертайтесь.

Наші переваги:

Найкраще обладнання

Професійна хімія

Навчений персонал

Гарантія якості

Обслуговування 24/7​

Прийнятні ціни

Виникли питання щодо послуги?
Замовте дзвінок, і ми надамо детальну інформацію!


Адреса

  • м. Київ, провулок Р. Лужевського, 14, корпус 4, офіс 8.
  • +38 (098) 201-82-82, +38 (093) 191-82-82
  • info@klining-uborka.kiev.ua
Професійні клінінгові технології

Режим роботи

ПН – ПТ 8.00 – 21.00
СБ – НД 9.00 – 19.00